Kdo jsem

Mám svou firmu KV-Production, jsem DJ, pracoval jsem na mnoha projektech ve výrobních firmách, jednu jsem také řídil. Baví mě technologie, weby, informační systémy a hudba

Když jsem v roce 2015 založil KV-Production, věděl jsem jak řídit firmu (už jsem měl jednu za sebou), uměl jsem s Excelem, něco málo s SQL, jakš takš nastavovat procesy a měl jsem za sebou také pár let na call centru. Hodně věcí jsem dělal jen selským rozumem.

U něj jsem zůstal, avšak chtěl jsem vybudovat vyhledávanou a kvalitní firmu v oblasti soukromých akcí. Neuměl jsem dělat weby, nikdy jsem netvořil IT strukturu, automatizace apod.

Dnes mám za sebou již 108+ verzí naší domovské stránky, dalších cca 15 webů, automatizace, SEO optimalizace, tvorbu marketingu a obchodu od A po Z,… no prostě hromadu věcí, kterými si musí projít každý podnikatel, který firmu zakládá. U mě to však bylo o tom, že jsem nikdy nevyužíval externí služby = vše jsem dělal sám. Od nuly. Vše jsem se postupně učil a učím, hledal jsem cestičky, udělal stovky chyb, několikrát sundal celý web i s navazujícími systémy.

Hledal a vyzkoušel jsem stovky různých systémů, aplikací, postupů jak budovat firmu.

Mohu vám pomoct, pokud potřebujete udělat pořádek, postavit obchod od webu, procesu až po CRM systém a automatizace. Mám také copywriterku, takže si poradíme i s obsahem.

Kontaktujte mě

Telefon: +420 731 163 851

Email: petr.knap0@gmail.com